Serdecznie witamy na pierwszej stronie poświęconej naszym Drzewcom i okolicom. Strona powstała z myślą o nas samych, o kolejnych pokoleniach, o tych, co tutaj mieszkali na długo przed nami, o naszych gościach, którzy odwiedzają swoje rodziny, jak też o szerokim i pięknym świecie, którego jesteśmy cząstką.

Vsmart Extensions
Nowy rozkład jazdy MarkoBus
PDF
Wpisany przez Błażej Rajman    czwartek, 29 sierpnia 2013 14:57

Od 01.09.2013 zmienia się rozkład jazdy busów na lini Sława - Wschowa obsługiwanych przez firmę MarkoBus:

Nowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej:

Sława (Stare Strącze) -> Wschowa

  1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5
Stare Strącze 05:45 06:59 08:26 14:00 16:00 17:31
Sława 05:51 07:05 08:32 16:06 16:06 13:37
Lipinki 05:57 07:11 08:38 14:12 16:12 17:43
Krążkowo 06:02 07:16 08:43 14:17 16:17 17:48
Krzepielów 06:05 07:19 08:46 14:20 16:20 17:51
Małe Drzewce 06:09 07:23 08:50 14:24 16:24 17:55
Nowe Drzewce 06:10 07:24 08:51 14:25 16:25 17:56
Stare Drzewce I 06:11 07:25 08:52 14:26 16:26 17:57
Stare Drzewce II 06:12 07:26 08:53 14:27 16:27 17:58
Stare Drzewce III 06:13 07:27 08:54 14:28 16:28 17:59
Konradowo 06:16 07:30 08:57 14:31 16:31 18:02
Wschowa ul. Konradowska 06:18 07:32 08:59 14:33 16:33 18:04
Wschowa Netto 06:21 07:35 09:02 14:36 16:36 18:07

Wschowa - > Sława (Stare Strącze)

  1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5 1 - 5
Wschowa Netto 06:22 07:50 09:15 15:10 16:55 18:07
Wschowa ul. Konradowska 06:25 07:53 09:18 15:13 16:58 18:10
Konradowo 06:27 07:55 09:20 15:15 17:00 18:12
Stare Drzewce III 06:30 07:58 09:23 15:18 17:03 18:15
Stare Drzewce II 06:31 07:59 09:24 15:19 17:04 18:16
Stare Drzewce I 06:32 08:00 09:25 15:20 17:05 18:17
Nowe Drzewce 06:33 08:01 09:26 15:21 17:06 18:18
Małe Drzewce 06:34 08:02 09:27 15:22 17:07 18:19
Krzepielów 06:38 08:06 09:31 15:26 17:21 18:23
Krążkowo 06:41 08:09 09:34 15:29 17:14 18:26
Lipinki 06:46 08:14 09:39 15:34 17:19 18:31
Sława 06:51 08:20 09:45 15:40 17:25 18:37
Stare Strącze 06:58 08:26 09:51 15:46 17:31 18:43

1 - 5 - Busy kursują od poniedziałku do piątku, oprócz świąt

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież